Reklam

İletişim

islamiruyayorumlari.com resmi iletişim formunda bize her öneri, şikayet ve istekte buluna bilirsiniz.
2. husus olarak rüya tabiri yapılmasını istediğiniz rüyaları lütfen ayrıntılı yazınız. Mesela rüyada çocuk gördüm yerine rüyamda 6 yaşlarında erkek çocuğu gördüm gibi yazınız. Yada 10 yaşında kız çocuğu gördüm gibi
[contact-form-7 id=”693″ title=”İletişim formu 1″]

4 Responses to İletişim

  • Rüyamda yolculuğa çıkmak hazırlık yapıyordum. Bir arkadaşım da rüyamda ve onun arabasıyla gidecez. Benim ailemden fertler var onlarda gidecek. Telaşlı ve sıkıntılı bir hazırlık.

  • RÜYAMDA KARDEŞİMİN ODASINDA YATAKTA BİRİNİN YATTIĞINI GÖRDÜM YORGANI KALDIRDIĞIMDA BİR ŞEYİN BUHARLAŞIP GİTTİĞİNİ GÖRDÜM AMA KORKMADIM. ONUN CİN OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM. DAHA SONRA DİĞER ODAYA GEÇTİM VE İKİ TANE TAKIM ELBİSELİ GENCİN BANA BAKTIĞINI GÖRDÜM VE ONLARIN İNSAN SURETİNDEKİ CİN OLDUĞUNU ANLADIM VE EÜZÜ BESMELE ÇEKTİM. GİTMEDİKLERİNİ GÖRÜNCE FELAK NAS SURELERİNİ OKUDUM HİÇ BİR TEPKİ VERMİYORLARDI BENSE ONLARI KORKUTMAK İSTEDİM. DAHA SONRA ALLAH ALLAH DİYE ZİKİR ÇEKMEYE BAŞLADIM VE SANKİ YÜZLERİNİ EKŞİTTİLER GİBİ GELDİ.
    BU RÜYA ŞEYTANİ MİDİR RAHMANİMİ BEN ANLAMADIM.
    BEN 28 YAŞINDA NİŞANLI BİR KIZIM VE 2016 OCAKTAN BERİ NAMAZ KILIYORUM DUALAR OKUYORUM. BUNDAN DOLAYI BENİMLE UĞRAŞIYORLAR MI DİYE DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM. BAZEN NAMAZDA DA KORKU VESVESESİ VERİYORLAR. YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.

  • Hocam ben 30 yaşında bayanım hayatımda ilk kez evlilik için istihareye yattım ruyamda guya kendi evimdeymişiz.7/8 yaşlarında yeşil gözlü beyaz tenli bir kız çocuğu gördüm birde kqra çarşaflı bir kadın ama bu kadın gerçek hayatta hoşlandığım adamın gerçek karısı kendisini de gördüm (bu arada böyle birşey asla olamaz ben zaten o adam için istihare yapmadım benimki sadece hoşlanma çünkü hem evli hem akraba hemde benden 20 yaş büyük) neyse ben onlara diyorum ki sizin 2 erkek çocuğunuz yokmu birde kız çocuğunuz mu var diyorum kimse birşey söylemiyor ama ben bu soruyu birkaç kez tekrarladığımı biliyorum.Annemde yanımdaydı.İşin garip tarafı babam bu yıl ağır bir hastalık geçirmişti zaten bir çeşit akıl hastalığı var neyse hastaneden eve getimiştik o zamanlar bizi hiç tanımıyordu ağır nekahar döneminde bir gün akşam namazı vaktinde uykudan yeni kalkmıştı bana o akrabamız olan adamla yanyana gördüğünü yanımda bir kız çocuğu olduğunu çocuğun üzerinde beyaz bir kıyafet olduğunu o adamın elide yüzük varmış benimkinde de varmı diye sorduğumda sende yoktu dedi o zamanlar gülüp geçmiştim.Şimdi ise hatırladığımda tüylerim diken diken oldu.Babam ise kesinlikle rüyayı hatırlamıyormuş doğal olarak. Neyse ertesi gün birdaha istihareye yattım bu seferde evimizin alt katındaki merdiven girişinde yağmur suyu birikintisi ve lisedeyken samimi olduğum kız arkadaşımı gördüm.

Bir Cevap Yazın

Reklam
Sosyalde Biz
Sosyal Beğeni