Reklam

Rüyada Araba Görmek, Araba Kullanmak

Rüyada yeni ve güzel gösterişli bir araba aldığını görmek, geçimini devam ettirmek için aldığı tedbirlere önem vermesine, prensip sahibi bir kimse olduğuna delalet eder. Eski ve kullanılmış bir araaba aldığını görmek, ailesinin geçimini önemsemeyen tedbirsiz bir kimseye delalet eder. Eski arabası ile bir kaza yaptığını gören tedbirsizliğin ve umursamazlığın neticesi olarak işlerinin bozulacağına tabir edilip, yorumlanır. Arabasının çalındığını, kaybolduğunu veya emaneten bir arkadaşına verdiğini gören, ailesini ve çocuklarına sahip çıkmaz, yaptıkları işlerden sorumlu tutmaz, hiçbir şeylerini önemsemez. Arabasını satılığa çıkardığını fakat kimsenin almak istemediğini görmek yetişkin kızı varsa kısmet çıkmayacağına, arabasını satmak istemediği halde tanımadığı kimselerin gelip satın almak istediklerini görmek, kızının taliplisinin çok olacağına tabir edilip, yorumlanır.
Rüyada herhangi bir arabayı görmek, rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbire delâlet eder. Bir kimse rüyada arabaya bindiğini görse, uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkacağına delalet eder. Kaza yapmış araba büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Arabaya binmek işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize işarettir. dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Atlı araba, başarıya gidilecek anlamındadır. Otomobil ise sıkıntıya işarettir. Otomobil kullanmak, kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada herhangi bir arabayı görmek, rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbire işarettir. Rüyada arabaya binmek, büyük bir mevkiye erişmeye delâlet eder. Arabadan inmek bunun zıttı ile tâbir olunur. Arabaya binmek hayırlı bir evlâda da işarettir.Yine rüyada arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe delâlet eder. Rüyada araba vapuru görmek, hayırlı, sevinçli ve bereketli bir sefere işarettir.

Rüyada araba kullanmak bulundugu iste basarili bir idareci olduguna; memur veya isçi degil de halkdan biri ise, onlar tarafindan sevildigine ve becerikliligi yüzünden onlarin hükümetle olan islerinde aracilik yaptigina delalet eder. Bir otomobilin içinde oldugunu görmek, bir suçtan dolayi tutuklanacagina ve sonra suçsuzlugu anlasilarak tahliye edilecegine delalet eder. At arabası ile seyahat etmek, hiç bir zaman bir arabaya sahip olunamayacağına, arabaya binmek, büyük bir mevkiye ulaşılacağına, arabadan inmek, mevkii kaybına, kaza yapmış bir araba görmek, kısa süreli bir şerefe nail olmaya, arabayı yüklü görmek, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir. Arabaya binmek hayırlı bir evlad ile de tabir olunur. Ve yine arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe delalet eder.

Rüyada Araba Görmek, Araba Kullanmak için 76 cevap

1 5 6 7
  • Annem rüyasında ölü birinin araba sürdüğünü ve kendisinin o arabaya bindiğini görmüş buna ne yorum getirirsiniz?

  • Merhaba ben ruyamda arabaya bindigimizi gordum 4 kisi 2 kiz 2 oglan seklinde bir ara arabanin tekeri patliyor ve iniyoruz yaptirmak icin bir baska yere orda olan kisi sinema sanatcisi cikiyor imza falan istiyorum. oda imzaladiktan sonra araya binip durmadan gidiyorum tskler

  • Adminim merhabalar;
    Rüyamda tanıdık birinin koyu lacivert arabasını izni olmadan alıp, yetişmem gereken bir yere ailemle gidiyordum.Yalnız yol çok engelli ve yoğun bir trafik vardı.Resmen koca koca taşların üzerine çıkarak ve duvarlara sürterek ilerliyordum.Gideceğim yere yetiştikten sonra araba sahibi arabanın bende olduğunu öğrenip, arabasını almak için geldi.Arabasını hareket ettirdi ki bir baktım arabası traktör oldu. Sürüp gitti.Bunun yorumu var mı teşekkür ederim şimdiden…

1 5 6 7

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


beş × = 15

Reklam
Sosyalde Biz
Sosyal Beğeni