Reklam

Rüyada Araba Görmek, Araba Kullanmak

Rüyada yeni ve güzel gösterişli bir araba aldığını görmek, geçimini devam ettirmek için aldığı tedbirlere önem vermesine, prensip sahibi bir kimse olduğuna delalet eder. Eski ve kullanılmış bir araaba aldığını görmek, ailesinin geçimini önemsemeyen tedbirsiz bir kimseye delalet eder. Eski arabası ile bir kaza yaptığını gören tedbirsizliğin ve umursamazlığın neticesi olarak işlerinin bozulacağına tabir edilip, yorumlanır. Arabasının çalındığını, kaybolduğunu veya emaneten bir arkadaşına verdiğini gören, ailesini ve çocuklarına sahip çıkmaz, yaptıkları işlerden sorumlu tutmaz, hiçbir şeylerini önemsemez. Arabasını satılığa çıkardığını fakat kimsenin almak istemediğini görmek yetişkin kızı varsa kısmet çıkmayacağına, arabasını satmak istemediği halde tanımadığı kimselerin gelip satın almak istediklerini görmek, kızının taliplisinin çok olacağına tabir edilip, yorumlanır.
Rüyada herhangi bir arabayı görmek, rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbire delâlet eder. Bir kimse rüyada arabaya bindiğini görse, uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkacağına delalet eder. Kaza yapmış araba büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Arabaya binmek işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize işarettir. dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Atlı araba, başarıya gidilecek anlamındadır. Otomobil ise sıkıntıya işarettir. Otomobil kullanmak, kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada herhangi bir arabayı görmek, rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbire işarettir. Rüyada arabaya binmek, büyük bir mevkiye erişmeye delâlet eder. Arabadan inmek bunun zıttı ile tâbir olunur. Arabaya binmek hayırlı bir evlâda da işarettir.Yine rüyada arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe delâlet eder. Rüyada araba vapuru görmek, hayırlı, sevinçli ve bereketli bir sefere işarettir.

Rüyada araba kullanmak bulundugu iste basarili bir idareci olduguna; memur veya isçi degil de halkdan biri ise, onlar tarafindan sevildigine ve becerikliligi yüzünden onlarin hükümetle olan islerinde aracilik yaptigina delalet eder. Bir otomobilin içinde oldugunu görmek, bir suçtan dolayi tutuklanacagina ve sonra suçsuzlugu anlasilarak tahliye edilecegine delalet eder. At arabası ile seyahat etmek, hiç bir zaman bir arabaya sahip olunamayacağına, arabaya binmek, büyük bir mevkiye ulaşılacağına, arabadan inmek, mevkii kaybına, kaza yapmış bir araba görmek, kısa süreli bir şerefe nail olmaya, arabayı yüklü görmek, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir. Arabaya binmek hayırlı bir evlad ile de tabir olunur. Ve yine arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe delalet eder.

76 Responses to Rüyada Araba Görmek, Araba Kullanmak

 • ben dün gece rüyamda araba kullandığımı gördüm çok güzel kullandım inince bir kaç adam arabaya yaklaştı ama anahtar bende idi sonra anneme söyledim kızım ne yapacağını bilmiyor musun dedi bende kovaladım kaçtılar bitti ve ben 11 yaşındayım hoşça kalın

 • Normalde araba kullanmayı bilmiyorum. Dün gece rüyamda lüks bir araca bindim hatta aracın modelini görünce şaşırdım oo bu benimmi diye. sonra bindim ve daracık bozuk topraklı bir yolda çok hızlı ve çok düzgün bir dönüş yaptım sonra indim . Bunun anlamını yada tabirini biliyor musunuz?

 • Allah rüyanızı hayra getirsin.

 • Merhaba,
  Ben rüyamda birinin peygamber olduğunu ve yanında bir sürü kişi olduğunu görüyorum ve bunların sahte olduğunu biliyorum. Bulunduğum yerden kaçıyorum ama tekrar geri getiriliyorum bir şekilde tekrar kaçıyorum o ortamdan ve babama rastlıyorum onun eski bir arabası varmış anahtarı veriyor sen kullan diyor ben tedirgin şekilde kullanıyorum fazla kullanmayı bilmediğim için biraz gidiyoruz T şeklinde yol ayrımına geliyorum. Babam dikkat et sağa sola araba çıkmasın diyor. bir araba çıkıyor gidiyor sol tarafa bende sağ tarafa yavaş yavaş kullanarak dönüyorum önüme bakıyorum çok uzun bir yol. Ve rüya burada bitiyor.
  Yardımınızı rica ediyorum saygılarımla.

 • Tuncay bey Allah rüyanızı hayra getirsin. Rüyayı hayra yorun. Rüyanız yolculuğa yol aydınlık ve ferah ise sevince ağaçlıklı ise kısmete ( kısmet evlilik vs olabildiği gibi para, mal, mülk, başarılı iş olabilir ) çıkabilir. İnşallah Allah rüyanızı hayra getirsin.

 • Geçen akşam İstihareye yattım Rüyamda eşim bana bir araba alıyor ben kullanıyorum kendisi arka koltukta oturuyor arabayı hızlı ve bazen yalpalayarak kullanıyorum ama kaza yok ne anlama gelir…

 • Yaklaşık 2 hafta önce ilk arabamızı aldık ve ben kullanmayı bilmiyorum. Esim ise giderken evde bırakıyor. Rüyamda kendi arabamızı kusursuz kullandığımı gördüm eşime de kendi kendime kızıyordum. Gayette kullanabiliyorum neden izin vermiyor ki diye. Çok gerçekçiydi.

 • Ben dün gece rüyamda cuma günü arabamla camiye gidiyoruz. Arabanın arka koltuğunda 3-4 arkadaş daha var. Caminin önüne park ediyorum. Arabanın kaportasının boyası kabarıp dökülmeye başladığını görüyorum.(zaten ramazan bayramında bir kaza atlattık araba şuanda tamirde kaporta, boya filan…) boyayı yapan ustaya diyorum ki; nasıl boyadın arabayı diye dert yanıyorum. o sırada cuma ezanı okunuyor ve namaza yetişip kılıyorum. Namazdan sonra arabayı başka bir arabaya bağlayıp usta çekip götürüyor, ben çeken kamyonetin içindeyim, benimle beraber namaza gelen arkadaşlar arkada benim arabanın içindeydiler. Daha sonra uyanıyorum. Rüyamla ilgili lütfen yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla kolay gelsin.

 • Ben araba kullanmayı bilmiyorum ama aralıklarla rüyamda bir araba sürdüğümü görüyorum ama arabayı hiç durduramıyorum frene güçlü bassam da araba sanki hep yavaşça altımdan kayıp gidiyor. Ya kaza yapıyorum ya arabayla çok acil bir yere gitmem gerekiyor (acil derken hayati önemi olan) en son dün gece rüyamda kırmızı bir vosvosum vardı benim arabamdı ve çok mutluydum ama yine park ederken frene bastığımda tutmadı frenleri. Sürekli benzer rüyaları görünce bir tuhaf hissediyor insan

 • Ruyamda araba kullanmayi bilmedigim halde ehliyetimde olmadigi halde annemin arabasini kullaniyordum ama yan koltuktaydim oyle kullanmaya baslarken sonra direksiyona gectim direge tam carpicakken durdum bi dar sokaktan gecebilmeye calisiyordum direge carptim hafif,diregi tuttum ve rahatca ordan gectim arabayida parkettim bunun anlami nedir? Bu arada genc kizim. Ruyayi yorumlarsaniz cok sevinirim..

  • Nihal hanım, araba kullanma hakkındaki alim yorumlarını konumuzda okumuşsunuzdur. Direğe arabayla hafif çarpma konusuna gelince bu da küçük bir aksiliğe yorulabilir, sıkıntısız bir şekilde geçip aracı park etmeniz ise aksiliğe rağmen işinizi başarılı biçimde tamamladığınızı işaret ediyordur. İlginize teşekkür ederiz.

 • Ben rüyamda araba kullandığımı gördüm patronumun arabasıydı geçenlerde araba bendeyken ariza yapmıştı. Yaptırdık arabanın yapıldığını ve onu sürdüğümü gördüm admin söylermisin? neye yorumlanır

 • Ben rüyamda, gündüz vakti tek başıma deniz mavisi eski bir otomobil ile tek başıma uzun yolculuğa çıkıyorum. Yolculuk esnasında arabayı kullanırken yol ve yolun etrafı sisli ve güneşli yolu ve etrafı görmekte zorluk çekiyorum. Güneş karşıdan gözüme geliyor, güneş gözlüğünü gözüme takınca biraz yolu görebiliyorum, zaman, zamanda yolu göremiyorum zamanlarda yavaşlayıp bekliyor tekrar yola devam ediyorum. Gittiğim yol anayol yol sisli ve dumanlı etrafıma bakıyorum dağların eteklerini sis ve dumandan azda olsa görebiliyorum. Çok uzun bir süre bu şekilde yola devam ettikten sonra yolun sonu toprak yol oluyor ve bol ağaçlı, ormanlık bir dereye iniyor derede yol ikiye ayrılıyor yolun birisi derenin içinden(dere suyunun içinden) karşıya geçiyor diğeri de dereye inmeden dere kenarından devam ediyor. Ben derenin içinden devam eden yola dönüyorum ve dere suyunun içinden karşıya geçiyorum ama yol orda bitiyor geri, geri dereye iniyorum ne yapacağım şimdi diye derede biraz oyalanıyorum arabadan inip suda elimi yüzümü yıkıyorum. Bu arada eşimde yanımda oluvermiş eşime ne yapacağız, ne edeceğiz diyerek dere kenarından devem eden yoldan devam edeceğiz başkada yol yok diyoruz derken bir kaç çocuk sesi geliyor derenin yukarısından ve ses gelen yönden arka, arkaya iki çocuk geldiğini görüyorum. Arkalarından da anne ve babalarının geldiğini görüyorum ve bizi görmesinler diye saklanıyoruz ama arabamız derenin kenarında açık alanda gözüküyor çocuklar üzerimize geldikleri için bizi de görüyorlar bu esnada sanıyorum uyandım ve saate baktım saat 06.15’i gösteriyordu. Bu rüyamın anlamı ve yorumu nedir. Yorumlaya bilirmi siniz?

  • Musa Bey, öncelikle rüyanızın hayra gelmesi temennisiyle. Araba görmeyi ve kullanmayı konumuzdan okumuşsunuzdur. Dere, ırmak ve orman gibi tabiat güzellikleri görmek rüya yorumları kaynaklarına göre iyilikle tabir olunur. Bu konudaki bilgilerimiz ve araştırmalarımıza göre biraz sıkıntı içerisinde bir iş ile meşgul olmuşsunuz veya yakın zamanda herhangi bir konudan endişe içerisine düşmüşsünüz. Mesela çocuğunuzun okuldaki bir problemi veya sağlık yönünde bir sıkıntı gibi. Allah rüyanızı hayra getirsin. İlginize teşekkürler.

 • selamun aleykum ben dün gece rüyamda önce traktöre bindim gayet güzel kullandım,sonra arabaya bindim ve ardından farklı farklı bi kaç arabaya daha.. ama arabaların renkleri hep açıktı beyaz vb.. arabanın biri ile gecemeyeceğim bi yerde bir yokuşta indim ve genç bir bey arabayı alıp yola çıkardı ben devam ettim.. hizmetiniz için teşekkür ederim

  • Aleykumselam Elif hanım. Rüyada traktör kazanç ve bolluğu, traktör kullanmak ise sizin yetenekliliğinizi ve becerili oluşunuzu temsil eder. Emek, çaba ve kazanca işaret eder. Açık renkli farklı arabalar kullanmak ise içerisinde bulunduğunuz duygu yoğunluğu ve karmaşasından kurtulmak için yollar aradığınızı ve bu yolu bulduğunuza, birisinin yardımı ile araba kullanmaya devam edişiniz ise bu yol için belki birisinden yardım alacağınıza işarettir. Allah rüyanızı hayra getirsin. Saygılarımızla.

 • admin benim bundan 8ay önce bir mahkeme olayım oldu 16 yasındayım ve sucsuzlugum ortaya cıkınca beni hemen geri saldılar yani saldılar dediğim girdim mahkemeye ifademi verdim anlasıldı ve cıktım ve gecen hafta bir rüya gördüm iyi arkadaşlarımdan birisi lüks bir araba ile rüyamda beni alıyor,biniyorum yanına geziyoruz ben normalde araba kullanmayı biliyorum sonra rüyada biraz sen sür diyor ve ben sürmeye baslıyorum yukarıda da araba kullanmanın anlamı söyle diyor ; bir suçtan dolayi tutuklanacagina ve sonra suçsuzlugu anlasilarak tahliye edilecegine delalet eder ben şimdi,gördüğüm rüyadan ne cıkarayım bilmiyorum ne olursun yardım et admin teşekkürler

  • Sevgili Onurcan kardeşim öncelikle geçmiş olsun, rüya tabirleri o kadar geniş kapsamlı bir mevzudur ki ucu bucağı yoktur. Görülen rüyaların tümünün tabir edilmesi gibi de bir kural yoktur. Rahmani rüya ve şeytani rüya dediğimiz kavramlar vardır.
   Buradaki dikkat edeceğimiz en önemli husus, rüyaların gelecekte olacak olaylara işaret ettiği kadar, yaşanmış olayların yansıması olarak da görülebileceği gerçeğidir. Yani sen bir olay yaşamışsın ve sonrasında bunu rüya şeklinde görmüşsün. Endişe etme problem yok. Sıkıntı Allah’tan gelir, yine çözümünü Allah verir. Müsterih ol ve kendine her zaman dikkat et. Saygılarımızla. islamiruyayorumlari.com

 • Rüyamda kendi arabamı görüyorum arkadaşlarımın elinden koştura koştura alıyorum almadan önce araba kendi başına geri geri gidiyor. yakalıyorum sürüyorum sürüncede fren basmadığını görüyorum el freni ile freni destekliyorum çok zor tutuyor gideceğimiz yere varıyoruz. ve herkesi orda bırakıyorum (arkadaşlarım) ordan hiç tanımadığım bir insanı alıyorum tünel yokuş yukarı bi yere gidiyoruz. yol çok geniş . yanımdaki kişi direksiyonu eli ile karşıdan araba gelen arabanın üzerine dönderiyor zor kurtarıyorum . ve bana diyorki korkma korkarsan hiç kullanamazsın ve fren tutmaz .

 • Rüyamın yorumu için çok teşekkür ederim..

 • ben bi köye gitmişim rüyamda arabayı park etmek için iniyordum babamda yanımdaydi araba geri geri kendi kendine gitti yeşillik köy yolu gibi bi yoldan durduramadım ve o sırada tüfekle bi kaç inşan arabaya ateş alıyodu sesleri duydum sonra araba durdu ve tekrar çalıştırıp ayni yoldan hızlı bi şekilde gittim arabaya yine ateş alınıyodu ama zarar gelmedi babama kendi sakla diyordum. Yorumlarmisiniz lütfen

  • Ecem Hanım Allah hayır getirsin diyoruz. Bir makam veya mevki elde edeceğinize, maddi anlamda biraz rahatlayacağınıza, işlerinizin yoluna gireceğine işaret eden bir rüya olduğunu ancak bunlar için biraz mücadele etmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

 • Uzun süredir ruyalarimda hep araba kullanıyorum. Fakat her defasında frene basmaya çalıştığımda gaza bakıyorum yada boşa basıyorum tam ufak kazalar yapacakken eğilip frene bakıyorum ve basıyorum kaza yapmıyorum. Kaza olayı her rüyamda olmuyor ama fren bütün ruyalarimda var en son dün gece gördüm rüyayı araba kullandığım bütün ruyalarimda bu oluyor.

 • 2 gün önce rüyamda eski oturduğumuz evin yanındaki boş tarlayı gördüm ve yanımda babaannem dedem ve babam vardı dedem ve babaannem bizim eve gelmek istiyorlardı ve bunun ehliyeti var komşunun arabası ile bizi götürür diyorlar ve arabaya binip gidiyoruz adanaya geldigimizde araba arıza veriyor ve dedem gil bundan gerisini biz gideriz siz arabayı yaptırın diyorlar sonra da araba yapacak kişiler conolar çıkıyor onlar da 1 gün sürer yapılması diyorlar ve araba ile ben kalıyorum conoların evinde sonra araba yapılınca biniyorum ve yine araba tekliyor ve çalışmıyor …

  bugün ise rüyamda babam ile lüks bir otomobil ile mut yoluna dogru daglık bir alandan gidiyorduk ve önümüzde çevirme var olduğunu görünce ben hemen emniyet kemerini takmaya çalışıyorum ve polis otoları var ama polisler yok birkaç köylü var ve birisi yolun ortasından giderken az daha çarpacak oluyorum ve yanından geçiyorum sonra araba ile yokuş bir yere çıkıyoruz ve durdugumuzda taşların üstünden bir yerlere gidiyoruz ve orda lokanta oluyor ve oturup yemek yiyoruz lokanta sahipleri ile sohbet ediyoruz ben diyorum mekan daha uygun bir yere olsa iyi olurdu vs ..

  • Allah hayra getirsin Yusuf bey. Oldukça karışık ve kapsamlı bir rüya olduğundan araba ile ilgili tüm yorum konumuzu okumanızı ve rüyanızın burada esgeçtiğiniz detaylarını da o şekilde hatırlayarak rüyanın size verdiği mesajı çözümleyebilirsiniz. Tabir olunmaya uygun rüyalar daha çok sade rüyalardır. Saygılar

 • Rüyamda,uzun zamandır haber beklediğim bir arkadaşım benden onu biyere bırakmamı istiyor.Arabamla gayet güzel bir şekilde kısa bir yoluculukla istediği yere bırakıyorum. Fakat arkadaşım arabadayken kulaklıkla müzik dinliyor,bense o müzik dinlerken aslında onun beni izlediğini biliyorum ve gülüyorum.Neye dalalettir??

  • Sevgili Hasna, Araba kullanmak tabirini konumuzdan okuduğunuzu varsayarak arkadaşınızın size müzik dinlermiş gibi yapıp sizi izlediği yorumuna bakacak olursak, haber beklediğiniz arkadaşınız size haberi getirmiş ve sizdeki yaratacağı herhangi bir etkiyi izlemek, tepkinizi merak etmek doğrultusunda hareket ediyor olabilir. Saygılar.

 • Çok teşekkür ederim yorumunuz için.

 • Rüyamda babannemin araba kullandığını gördüm. Araba kullanırken oldukça dikkatsizdi. hatta bi trafik levhasına çarptık bi ara ama oldukça eğleniyor gibi görünüyordu. Aradan bi kaç gün geçti tekrar bi rüya gördüm arabayı yine babannem kullanıyordu sonradan annem aldı arabayı. Yorumlarsanız cok sevinirimm.

 • Rüyamda bi okulun önündeyz okulda yıl sonu partisi gibi bir sey düzenlenmis ben ve kız kardesm ordan ckıyoruz ilk önce kız kardesm ben kullanıym diyor ama ben inat ediyorum ve anahtarı elinden alıyorum. Ama şöfor koltugu aşırı dar ve ben bunalıyorum ama yinede oturuyorum herkes okuldan dagılmaya basladıgı icin arabayı kullandıgm yol cok kalabalık fakat ben basımı öne egmişim arabayı öyle kullanıyorum ve cok hızlı sürüyorum basımı bi kaldırdm insanların üzerine sürüyorum ve tam ezecekken son anda arabayı kırıyorum kurtarıyorum. Evimizin arkasına park ediyorum ama el frenini cekmemisim araba geri geri gidiyo bende arkasından itiyorum tekrar arabaya biniyorum ama el frenini cekiyo muyum bilmiyorum ama arabadan iniyorum. Sonrada uyanıyorum. Lütfen yorumlar mısınz?

 • Annem babam ben aksam saatleri araba bakmaya gidiyorduk babam arabaya bindi ben de yanindayim annem yok herhalde babam test ettikten sonra geri birakacagiz arabanin ic kaplama deseni de cicekli cicekli bana alacaklarmis gibi, cok dengesiz kullanmaya basladi bir saga bir sola hiz yapmaya basladi ve arabayi carpti aglamaya basladim babam da cok telaslandi bunu ogrenebilir miyim.?

 • ben normalde araba kullanmayı bilmiyorum ama rüyamda çok güzel ve çok mutlu bi şekilde araba kullanıyodum

 • selamlar ben uzun zamandır rüya görmüyordum ve genellikle gördüğüm rüyalar öncül rüyalar oluyor gibi haber verisyor sanki bana dün gece rüyamda tanıdığım birinin arabasının üstü yosun tutmus bir yapraklar eski bir hale gelmişti ve arkasından bir köpek bana koaşarak geldi korktum fakat sarıldım sonra bana saldırmayacağını anladım bir süre yürüdüm ama arabayada bakıyordum bir tarafatan yorumlarsanız teşekkür ederim

 • Rüyamda kullandığım araba geriye doğru kayarken başka araca çarpmasına milim kalmıştìki son anda durabildim.Kontağì kapayıp anahtarı elime alayım derken wnahtarın tepesi elimde yarısıda kontakta kaldı.Acil bir yorum rica ediyorum admin.

  • Arzu Hanım Allah hayırlar getirsin diyoruz. Araca çarpmaya ramak kala durmanız, size sıkıntı verecek bir durumdan son anda kurtulmanıza yorumlanabilir. Rüyada anahtar kırılması ise kaynaklarda arzu edilen bir şeyin gerçekleşmemesi olarak tabir edilmiştir. Belki bu şekildeki rüyanızdan “Sizin hayır bildiklerinizde şer, şer bildiklerinizde hayır vardır.” hadis-i şerifini ve “Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir siz bilmezsiniz.” (Bakara Suresi 216) ayetini hatırlayabiliriz. Çünkü rüyanızın tabiri bir zarardan döneceğinizi ve bir isteğinizin gerçekleşmeyeceği anlamı çıkıyor. Bu anlamlar aynı konu üzerinde olabilir diyoruz. Saygılarımızla.

 • En az iki uc defa araba kulandigimi gordum, arba kullanmayi bilmm ama ruyamda arbayi ayni deliler gibi suruyorum hizli ama tam yolun ustunde surmuyorum..
  Ilk ruyamda ise arbayi kulaniyorum yine deliler gibi sonra sururken birden bosluk oluo o boslukta surmeyi devam ediyorum sonra o bosluk yok oluo arabayi uzaktan surdugumu goruorum bir ana yoldaydim isiklar falan ….

 • Rüyamda araba çalmaya çalışıyordum. Pahalı bir arabayı ve sahipleride elleri silahlı kötü insanlardır.

 • selamlar rüyamda babam şu anki arabamızı satıp eski püskü bir araba alıyordu ama markası bizimkinden daha pahalı bir model gibiydi fakat hurdaya çıkmış durumdaydı. uzun süre ağladım rüyamda.yorumlarsanız mutlu olurum teşekkürler

 • Aslında araba kullanmayı bilmiyorum ama rüyamda üstü açık eski ama çok güzel bir kırmızı araba kullandım çok asi bir şekilde kullanıyordum arabayı, sert manevralar yapıyordum ve kendi evimin önünde kullanıyordum, arabanın kırmızı olması bi anlam ifade edermı, yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

 • Merhabalar rüyamda eşimle beyaz bir jİpe binmişiz. yolda giderken okul yolunda komşumuzu görüyoruz o arabanın aynısı onlarda varmış eşim bana üzülme az kaldı bu arabanın aynısını bende alacam diyor bindiğimiz araba bizim değilmiş arkadaşının arabasıymış yorumlarsanız sevinirim iyi çalışmalar

 • merhaba
  ben bu gece rüyamda çamura battım bi köşede ağlıyordum bi baktım arkadaşım lüx güzel bir arabayla beni gelip aldılar arabaya binip gittik.. yorumlarınız için şimiden teşekkürler

 • Merhabalar! Ben rüyamda annemin araba kullandığını ve uzun bir yol gideceyimizi gördüm. Annem arabayı kullanıyordu ve bende arabanın ön koltuğunda uykulu halde oturuyordum! Emniyet kemerini takmama rağmen korkuyordum ve sık sık anneme dikkatli olması gerekdiyini söylüyordum. Sonra gittiyimiz yola baktım ve yolun kenarı uçurumdu ve biz uçurumun kenarındaydık! Anname dikketli ol dedim ve düz yola çıktık! Rüya burda bitiyor.
  Yardımınızı rica ediyorum.
  Teşekkürler!

 • selamun aleyküm, hayırlı cumalar..
  allah hayırlara yorsun inşAllah rüyamı anlatacağım.
  rüyamda abimin kayınvalidesi ve kayınpederini gördüm ikisi de arabadalardı kadının eline zorla para tutuşturdum nurse teyze lütfen al bu senin, benim için harcama yapmıştın deyip veriyorum 500tl lik sarı bir banknot.ardından benim ve arkadaşımın eşyalarının bulunduğu bir kapalı depoya endişeyle giriyorum içersi temiz ve düzenli(yani ben fare böcek vb şeylerden,dağınıklıktan çekindim girmezden evvel)idi. yine para gördüm bu kez 1o luk banknotlar yabancı para olabilirdi onları da ablama verdim. sarı renkli urfaya giden bir otobüse arkadaşımı bindirdim otobüs çok yıkık döküktü. ardından eve gittim. kapının önünde babamın arabası var evin kapı kilidinde anahtarlar var. eyvah diyorum tüm anahtarlar burda arabanın anahtarı yok tabiki çok üzüldüm ablamı görüp abla anahtar yok ne yapıcam ben dedim yere bak ayaklarının altına bak, yere düşürmüşsündür dedi. rüyam bu kadar hayırdır inşAllah diyorum ve yorumlarınızı bekliyorum. dua ile…

 • merhaba,
  rüyamda gösterişli, modifiyeli bir arabaya biniyorum 4 araba ile yarışa giriyoruz ve birinci geliyorum arabadan indiğim zaman bir adam bana arabamı satmasını ve arabanın değerinin 2 katını veriyor. yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 • Merhaba rüyamda pırıl pırıl günde arabada giderken birden bire komik bir şekilde araba yoldan çıkıyor çok yavaş ve sakin kullanmama rağmen yoldan çıkıp usul usul araba denize giriyor. Denize giren araba bu sefer batmaya başlıyor Ben nasıl yapıyorsam araba daha denize ilk girdiği anda kendimi dışarı atmayı başarıyorum. Daha sonra arabanın arka koltuğunda oturan erkek kardeşimi ve bir arkadaşımı suyum içine dalip çıkartıyorum. İkisini de kurtarıyorum. Yorumlayan bilirseniz sevinirim. Bir de annem dün rüyasında beni görüyor 9 yaşımdaki halimi bir uçurumun kenarında yürüyüş yapıyorum. Sonra gözden kayboluyorum. Herkes beni aramaya koyuluyor ki sonra bulunuyorum.

 • merhaba ben rüyamda siyah araba içindeidım ve pedalar oldu yerde temiz su akıyordu o anda ben abdest almaya başladım ve tamamladım ….acaba ne demek yardımci olursunus sevenerim…tesekur ederım…

 • Ben bugun ruyamda kirmizi araba gordum. Erkek arkadasim varmis geziyormusuz onumuzden kirmizi araba geciyor karsi komsumuzun arabasiymis bende korkuyodum bizi gordu diye

 • İSTİHARE NAMAZI KILDIKTAN SONRA RÜYAYA DALDIM….
  RÜYAMDA Bİ OTOMOBİLİN İÇİNDEYDİM OTOMOBİL GÜZEL BEYAZ RENKTE ÇOK LÜKS BİR OTOMOBİLDİ ONU KULLANIYORDUM Bİ ANDA OTOMOBİL CAMI GÖZÜMÜ KÖR EDİCEK KADAR GÜÇLÜ BEYAZ BİR IŞIKLA KAPLANDI KAFAMI ÇEVİRMEK ZORUNDA KALDIM… OTOMOBİLDE GİDERKEN TELEFONUM ÇALDI VE SIKINTILI MORELİMİ BOZAN BİR HABER ALMIŞTIM EVE GİDİYORDUM VE BİR ŞİRKETTE ÇALIŞIYORDUM MAAŞIM VB. ŞEYLER İYİYDİ EVİMİZ VARDI KOCAMAN LÜKS BİR EV BENİM MERAK ETTİĞİM OTOMOBİLLE İLGİLİ OLAN KISIM NE DEMEK BU?

 • selamunaleyküm,,, ben 24 yaşında bir erkek ve 21 yaşındaki erkek kardeşimle rüyamda babamın yeni aldığı(rüyada yeni aldı ve gerçekte öyle birşey yok)kırmızı şahin tipinde bir arabaya bindik ve ben kullanıyordum. Yola girmek için dönüş alıp biraz ilerlerken çarpıştık bir arabayla ama diğer arabaya bir şey olmadı benim arabada ise önde az bir hasar görünüyordu.ve artık babam yeni aldığı bu arabayı böyle
  görmesin diye eve götürmedim bir yerde bıraktım akşam alıp tamirciye götürürüm diye,,, ŞİMDİDEN YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

 • rüyamda beyaz çok güzel ve pahalı bir arabada kullanıyorum,ancak arabayla yokuş tırmanıyorken arabayı geri geri getirip.durdurdum.Arabadan indiğimde şöforün yan koltuğndan indiğimi ve diğer kapı tarafındada babamı gördüm daha sonra düz bir

 • rüyamda beyaz çok güzel ve pahalı bir arabada kullanıyorum,ancak arabayla yokuş tırmanıyorken arabayı geri geri getirip.durdurdum.Arabadan indiğimde şöforün yan koltuğndan indiğimi ve diğer kapı tarafındada babamı gördüm daha sonra arabanın düz bir yolda olduğunu gördüm
  Teşekkürler

 • rüyamda erkek arkadaşımın abisiyle arası bozuktu ve abisi hediye diye kırmızı bir araba veriyordu ama araba kazalıydı ve frenleri sanki tutmuyor gibiydi kırmızı güzel spor bi arabaydı arabanın içinde sadec ikimiz vardık e-5 te giderken hep yanlış yollara giriyorduk. Bu rüyamı yorumlaya bilir misiniz rica etsem

 • merhaba ben rüyamda sürekli araba sürdügümü görüyorum bu rüyayı yorumlaya bilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

 • rüyamda kırmızı ferrari gördüm – 3 eski sevgili arabaya bindi – 1 tanesi binmedi … araba çok güzeldi – bindim son gaz gittim…

 • Meraba ruyamda gelinlik giymistim sonrada luks beyaz bir arabaya bindim evime gittim gelinlikte arabada beyazdi. Yorumubuzu bekliyoym

 • Merhabalar. Genelde araba kullanmasını bilmem. Rüyada babamın arabasına bindim yalnız başıma kullandım gerci rüyada araba kullanırken heyecanlıydım da.
  Rica etsem anlamını söyleye bilirmisiniz?
  Önceden teşekkurler

 • ben rüyam da araba kullanmayı bilmediğim halde kullanıyordun hatta bazen arabayı bırakıp arka koltukta oturuyordum ve araba kendi kendine gidiyordu. gittiğim ve geçtiğim yerlerl yeşillik ve aydınlık . sizce bu nasıl yada neyin nasıl bir layın alametidir ?

 • öncelikle merhabalar.dün gece rüyam da babamın arabasını gizlice alıp kullandığımı gördüm.normalde bi kaç kez araba kullanmışımdır.rüyamda çok iyi kullanıyor olmama sevniyordum ve ben araba kullana biliyorum diyordum.arabayı yerine koydum babam gördü ve uyandım.rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

 • rüyamda arkadaşımı at arabası sürerken gördüm
  bunu 2 3 sefer gördüm bunu yorumlarsanız sevinirim

 • Toprak bir saha gibi bir yerde küçük çocuklarla top oynarken birden oynadığımız alana eski marka ve beyaz bir araç giriyor.Herkes sağa sola kaçıp kurtulurken araba bana çarpıyor ve aracın ön tamponunda az bir mesafe gidiyorum ve araç duvara çarpıyor,bende araçla duvar arasında sıkışıyorum ,yere yığılıyorum ,ölürken kelime-i şahadet getiriyorum.Tam o sırada aniden gözlerim açılıyor ve uyanıyorum.Rüyanın heyecanıyla3-4 derin nefes alıyorum tam o sırada sabah ezanı okunuyor.Allah hayırlara vesile etsin.Rica ediyorum yorumlayınız.Şimdiden teşekkür ederim.

 • Ben hemen hemen her rüyamda araba kullanırken görüyorum kendimi.Arabalara aşırı bi ilgim yok,ehliyetimde yok ve bir kere bile araba kullanmadım.Bikaç kez değil sürekli araba kullanırken görünce kendimi sormak istedim.Genelde amcamın arabasını kullanırken görüyorum kendimi ama değişiyor bu.Yorumlarsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

 • ben rüyamda araba kullandığımı sürekli görüyorum çokta iyi kullandığımı görüyorum araba sürmeyi normaldede biliyorum bana yorumlarmısınız ama rüyemda sürekli görüyorum şimdiden teşekkürler.

 • ben rüyamda araba kullandığımı sürekli görüyorum çokta iyi kullandığımı görüyorum araba sürmeyi normaldede biliyorum bana yorumlarmısınız ama rüyemda sürekli görüyorum şimdiden teşekkürler.bu arada 15 yaşındayım

 • ben 3 gundur ruyamda araba çarpıp öldüğümü görüyorum ne demek bu acaba

 • hocam bugün sabaha karşı rüya gördüm rüyamda uçurumun kenarında beyaz bir arabanın içindeyim neyse araba uçuruma doğru hareket etmeye başlıyor durduramıyorum ve sonra bir güç arabayı durduruyor sonra arabadan inerek diz çöküp Allaha dua ediyorum beni kurtardığı için ve rüya bitiyor. hocam bu rüyayı gördüğümden beri ağlıyorum çok duygulanım kalktım abdest alıp namaz kıldım lütfen anlamı nedir cevap verin

 • rüyamda çok güzel araba kullanıyodum belkide gerçekte çok istedigim için bilinç altı olarak da görmüş olabilirim diimi yani:))

 • merhaba dün akşam bir rüya gördüm çok etkisinde kaldım ben nişanlı bir insanım rüyamda nişanlımla gelinlik almaya gidiyoruz o gittiğimiz yerde beni bekliyo ben siyah bir araba kiralayıp gidiyorum (normal yaşantımdA araba kullanmayı bılmıyorum) bembeyaz cok güzel bir gelinlik alıyoruz ama gıymıyorum üzerimde görmesin diye. sonra ordan çıkıyoruz nişanlım arabayı sürecek bakıyorum araba kırmızı olmuş. sonra iş yerimize geri dönüyoruz ikimizinde anlaşamadığı birisi var hava kararmış herkes evine gidecek ben onu bir dövüyorum ama anlatamam.ama kan görmedim garip bir rüyaydı anlamları nedir arabanın renginin değişmesi gelinlik ve birini dövmek?

 • Rüyamda konforlu ve yeni beyaz arabam var,araç kullanmıyorum ancak rüyamda çok rahat ve süratli yol alıyorum..aracın hızını hiç kesmiyorum,kaza riski oluştuğunda araçtaki kişiye(kim olduğunu hatırlamıyorum)frene bas diyorum.sorunsuz yol alıyorum..sonra dar ve eski bir evde misafirlikteyim,neşeli mutlu insanlar..hayatın gerçeği bu diyorum,evimiz geniş ve güzel ama huzur sizde diyorum,gülüyorlar hep..yorumlarsanız teşekkürler.

 • Annem rüyasında ölü birinin araba sürdüğünü ve kendisinin o arabaya bindiğini görmüş buna ne yorum getirirsiniz?

 • Merhaba ben ruyamda arabaya bindigimizi gordum 4 kisi 2 kiz 2 oglan seklinde bir ara arabanin tekeri patliyor ve iniyoruz yaptirmak icin bir baska yere orda olan kisi sinema sanatcisi cikiyor imza falan istiyorum. oda imzaladiktan sonra araya binip durmadan gidiyorum tskler

 • Adminim merhabalar;
  Rüyamda tanıdık birinin koyu lacivert arabasını izni olmadan alıp, yetişmem gereken bir yere ailemle gidiyordum.Yalnız yol çok engelli ve yoğun bir trafik vardı.Resmen koca koca taşların üzerine çıkarak ve duvarlara sürterek ilerliyordum.Gideceğim yere yetiştikten sonra araba sahibi arabanın bende olduğunu öğrenip, arabasını almak için geldi.Arabasını hareket ettirdi ki bir baktım arabası traktör oldu. Sürüp gitti.Bunun yorumu var mı teşekkür ederim şimdiden…

Bir Cevap Yazın

Reklam
Sosyalde Biz
Sosyal Beğeni