Reklam

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek, Faydasız fakat düşmanlığında şefkat olan düşmana, siyah köpek tanıdığımız insanlar arasındaki düşmanımız, beyaz köpek tanımadığımız insanlar arasındaki düşmanımızdır. Rüyada bir köpeğin üzerine havladığını gören kimse, aslı bozuk korkak bir düşmanın söylediği kötü, çirkin ve beğenilmeyen bir söz işitir ve insanların yaptığı adice işlerden usanır. Bir köpeğin kendini ısırdığını gören kimse düşmanıyla yaptığı mücadelede zor anlar yaşar. Köpeğin salyasından üzerine bulaştığını gören kimse, düşmanından işiteceği sözlerden üzülür ve içi yanar. Elbisesini köpeğin yırttığını görmek düşmanıyla yaptığı dövüş çekişlerden itibar ve parasına zarar gelmesine, köpek eti düşmanın malına, ondan yemek düşmana galip gelmeye delalet eder.
Kirmani (r.a) demiştir ki: Rüyada köpeğini başka bir köpeğin üzerine saldığını gören kimse, bir düşmanının şerrinden kurtulmak için başka bir düşmanını onun üzerine musallat eder. Köpeğe ekmek verdiğini gören kimsenin rızkı bol olur. Uyuyan köpeğin üzerine yastık gibi başını koyduğunu gören kimse önemsiz ve zararsız görünen bir düşmana itimat eder. Köpeğin kendinden kaçtığını gören kimseden düşmanı kaçar, karşısına çıkmaya cesaret edemez.
İsmail El-Eş’as (r.a) demiştir ki: Rüyada av köpeği ile ava gittiğini gören kimse, düşman olduğu söylenen bir alimin ilminden faydalı ve kazançlı işler görür. Av köpeğinin eti miras ile tabir edilir. Bir av köpeğini yanından kovduğunu gören kimse, faydalandığı bir düşmanı söylediği söz ve davranışıyla yanından uzaklaştırır.
Ebu Said’ül Vaaz (r.a) demiştir ki: Rüyada uysal köpek düşman, zararlı ve saldırgan köpek zarar verebilecek düşmandır. Oynamak ve eğlenmek için için beslenen köpek zevk ve huzur ile tabir edilir. Rüyada bir köpek satın aldığını veya kendisine hediye edildiğini görmek nafaka konusunda akrabalarından bazılarıyla aralarında menfaaat aykırılığı olup daha sonra düzeltmeye delalettir.
Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki: Rüyada köpek görmek dört türlü tabir edilir. Alçak düşman, tamahkâr devlet başkanı, hal ve tavrı çirkin alim veya işçi, gammaz ve cahil bir adam.
Diğer rüya tabiri alimlerinin görüşüne göre, rüyada köpek, günah işlemekte cesur, zevke eğlenceye düşkün bir kişiye işarettir. Bir kimse av köpeklerinin ava çıktığını görürse bu rüya herkes için hayırdır. Birbirleriyle boğuşturmak veya oynatmak kullanılan köpekler neşeli ve zevkli yaşama delalettir.

101 Responses to Rüyada Köpek Görmek

 • Rüyamda köpek gördüm. Çok korkmuştum. beni ısırmaya çalışıyordu. Saklanmıştım. kalktığımda korkudan titriyordum.

 • Rüyada büyük, iri bir köpek bebeği severken yaladı, yuttu. Sonra sevgiyle bana baktı.
  Köpeğin karnını bıçakla kesip bebeği çıkarsam mı diye düşündüm. Bir garip rüya idi.

 • Bilmiyorum ama sayın islami rüya yorumu sitesi bu aptalca bişey gibi geliyor.

  • Sizin adresiniz de bize aptalca bişey gibi geliyor SAYIN RÜYA GİBİ.
   Neye aptalca dediğinizi tam olarak kestirememekle birlikte size şu cevabı verelim.
   Hz Yusuf(a.s) hayatını araştırın ve okuyun. Size en güzel kaynağı sunmak da bizden olsun: KUR AN-ı KERİM YUSUF SURESİ Türkçe meali.
   Saygılar..

 • Rüyamda siyahlı kahverengili yavru sevimli bir köpek vardı ve ben onu beslemek için alıyordum ve çok seviyordum.

 • Bende köpekten kaçtım en sonun da beni yakaladı baktım olmadı ben onu ısırdım öldürdüm sonunda kurtuldum.

 • Evimizin önünde zayıf, çelimsiz beyaz bir köpek vardı ve ben onu kovalayınca yaşlı bir insana dönüşüp gitti. Sonra arabaya bindi çok merak ediyorum ne anlama geliyor.

 • tek gözlü dalmaçyalı bir köpeğin beni sırtımdan hafifçe ısırdığını gördüm??? Ne manaya geliyor acaba??

  • Merhabalar Cafer-i Sadık(r.a)’ a göre rüyada köpek görmek 4 şekilde tabir olunmaktadır:
   Alçak düşman
   Tamahkar zengin
   İşi ve ameli iyi olmayan alim
   Gammazcı ve cahil adam.
   Bazı kaynaklara göre de köpeğin ısırdığını ama ısırdığı yer kanamadıysa korkulacak bir şeyin olmadığı söylenmektedir. İlginize teşekkür ederiz.

 • evin havlusunda babam duruyoruz bi anda 5 6 kopek geliyor ben onlari kovalayip kaciriyorum sonra arkami dondumde bi kurt kopegi ustume geliyor ben hareket etmiyorum sonra ustume atlayip kavga etmeye basliyoruz isiriyor beni ordada korkup uyaniyorum

  • Gamze hanım rüyada köpek ısırması, bir tanıdıktan gelecek sıkıntıyla tabir olunmaktadır.
   Kurt köpeği rüyası ise bir arkadaş veya tanıdığınızdan boş yere kuşku duyacağınız ile veya zalim, diktatör bir amir ile tabir olunmaktadır. Allah hayırlara getirsin diyoruz.

 • rüyamda , bağlı çok saldırgan canavar gibi köpek bahçeden bana havladı . kaçtım . sonra aynı bahçeden sevimli gibi görünen ama beni ısırmaya çalışan bi köpek çıktı. onuda tekmeledim. ben rüyamda çok sık köpek görüyorum . hayırdır inşallah.

  • Saldırgan köpek cesur düşman ile yorumlanmıştır. Köpek rüyalarının şekil olarak oldukça geniş tabiri vardır, bu nasıl bir şekilde köpek gördüğünüz ile alakalıdır. Bu rüyanızda köpeği korkutmak veya kavga ederek ona galip gelmek düşmana üstünlük sağlamaya delalettir. Sevimli görünüp saldıran köpek sinsi düşmandır. Saygılarımızla.

 • ben de rüyamda 2 tane köpeğin balkonumda beslediğimi gördüm. köpekler çok saldırgandı . ben birisinin kafasını çarpa çarpa kanattım . bazende köpeklere yumruk attım. ben onlardan korkmuyordum aslında onlar benden korkuyordu…

 • Ruyamda buyuk ve beyaz bi kopek gordum( kangal olabilir) o bana isaldirdi kacmama ragmen ayakkabinin ucunu isirdi ve kopardi ama bana zarari olmadi, kendim yuksek bi yerde oturuyordum kopek yerdeydi

  • Rüyada beyaz köpek yabancılar arasında bir düşmana, siyah köpek tanıdıklar arasında bir düşmana tabir edilmiştir. Köpeğin sadece ayakkabı veya elbisenize zarar vermesi ise düşman kimseden kaynaklı bir maddi zarar ile tabir edilmiştir.

 • rüyamda yeni taşındığımız bi yerde sivas kangalı gibi köpekler (büyük) bana saldırıyodu tek tek gelıyolardı boğazından tutup salla atıyodum aynı köpek bi kaç kez gelıyodu. kara köpek görmedim

  • Beyaz büyük köpekler tanımadığınız kimse arasından bir düşmana, ancak düşmanlığından zarar gelmeyeceğine işaret eder. Köpek size rüyanızda zarar veremediyse normalde de Allah’ın izniyle emniyettesiniz demektir. Saygılarımızla.

 • Hocam kısaca büyük iri siyah bir köpek beni boynumdan boğmaya çalışıyordu bir sürü köpek vardı ve anlamını bir türlü çözemedim bundan 1 yıl sonra yuvam yıkıldı rüyadan 2 gün sonra 8 kişi tarafından zorla 33bin tl lik senet imzalattırıldı çok şükür bu iş ten kurtuldum ama insan bazen kaldıramıyor yapılan haksızlıkları insan bir kere kalbi kırılmaya görsün yaşama azmini bile kaybediyor yuvamı yıkanlar ve beni kızım dan ayrı koyan insanlara ne hakkımı helal ediyorum nede gün yüzü görsünler istiyorum Ben onları Allah a havale ettim herkesin rüyasını Allah hayırlara vesile eylesin rızkını bereketini eksik etmesin Amin

  • Sayın Airwollff siyah köpek rüyası tanıdıklarınız arasından bir düşmana veya bir tanıdığınızın size karşı olan gizli niyetlerine delalet eder ve yazdıklarınızdan da rüyanızın bu şekilde aynen çıktığı anlaşılıyor. Allah yar ve yardımcınız olsun. Peygamber efendimiz (sav) canı yanan Allah’tan yardım istesin, can yakan da canının yanacağı günü beklesin buyurmuştur. Allah’ın ipine sımsıkı sarılın, derdi veren de o’dur dermanı veren de. Ne kötülük ne iyilik hiç biri Allah katında karşılıksız kalmayacaktır. Güzel duanız için teşekkür ediyoruz amin inşaallah. Saygılarımızla.

 • Rüyamda evimizde bir sokak köpeğini çok sayıda yavrusuyla beraber gördüm. Köpeklerin annesini, yavrularını seviyordum, karnını okşuyordum. Uyandığımda sabah ezanı okunuyordu. Ayrıca çocuğumun olmasını çok istiyorum bununla ilgisi olabilir mi?

  • Sevgi Hanım merhabalar, Rüyada görülüp sevilen köpek yavruları iyi huylu ve güzel bir çocuk olarak tabir olunmaktadır zaten. Rüyayı gördüğünüz vakit de rüya için en güzel vakit olmuş. Ebu Said (r.a)’ den rivayete göre Peygamber Efendimiz (sav) “rüyanın en doğrusu seher vakti görülen rüyadır” buyurmuşlardır. Allah hayır getirsin, dualarınızı kabul buyursun diyoruz.

 • sevgi hanım günaydın,
  Bu sabah rüyamda bahçeli bir evdeyim, amcamın karısını ziyaret ediyorum ve orada büyük bir köpek oluyor,ben çok korkuyorum,sonra eve giriyoruz,devamında yine bahçeli merdivenleri olan bir eve gidiyorum annemin evi olurmuş orası,bi bakıyorum aynı köpek orada ama iki tane olmuşlar ben yine korkuyorum annem kormuyor bişey olmaz diyor, beraber merdivenleri çıkıyoruz köpeklerde beni görünce arkamdan geliyorlar,tam kapıyı örtecekken köpeklerde geliyor kapıyı tam örtemiyorum ama köpeklerde o an ısırmıyor ikinci defada kapıyı örtüyorum,anneme az kalsın bizi yiyeceklerdi gördünmü diyorum…şimdiden teşekkürler

  • Pınar Hanım merhabalar, Sevgi hanım admin değil o da bir ziyaretçimizdir. 🙂
   Rüyanızda köpekler görüp ancak size saldırmamaları sizin için kötü niyetli olup da bu emellerine ulaşamayacak kimseyi işaret ediyor olabilir.
   Yanınızda annenizin bulunması ve sizi telkin edip rahatlatması da anne ve ailenizin yardımı olacağının işaretidir. Ayrıca köpek görmekten ziyade rüyanızda korkmak da hayırlıdır. Bunun tabirini vereceğimiz linkten detaylı okuyabilirsiniz. Saygılarımızla.
   Rüyada korkmak: http://www.islamiruyayorumlari.com/ruyada-korkmak-korku.html

 • rüyamda 3 siyah bir beyaz köpek tam bana saldıracakken 3 siyah köpeğin birbirine girdiğini beyaz köpeğin ise onlardan ayrıldığını gördüm.yorumda yardımcı olacak arkadşlar var mı??

  • Siyah köpek tanıdıklardan bir düşmana veya kötü niyetli birisine, beyaz köpek ise yabancı bir kimseye delalet etmektedir. Saldırmamışlarsa şayet, sizin arkanızdan iş çeviren fakat size zararı dokunmayan bir şeyle tabir olunabilir. Saygılarımızla.

 • merhaba.rüyamda kahverengi cok büyük bir köpek üzerime saldırdı ve beni boynumdan ısırdı.daha sonra kaçmaya çalıştım ama ben çırpındıkça köpek hırçınlaştıgı için hiçbirşey yapmadan bekledim.daha sonra köpek yattı bende yanına yattım.köpeğin nefes alışverişlerini hatırlıyorum.uyudu diye yanından kalkacak oldugumda saldırdıgı için bende yatmaya devam ettim.daha sonra uyandım gerçekten korkmuştum neye yormalıyım bu rüyayı?

  • Merhabalar İrem, rüyada köpek saldırısı sıkıntılı bir insanın size bir şekilde (maddi veya manevi) zararı dokunmasına delalettir diye kaynaklarda geçmektedir. Ancak bazı kaynaklarda köpeğin saldırdığını görüp de kan görmemek bu şekildedir. Eğer kan görmüşseniz rüya bozulur, sıkıntı gelmez. Rüyanızın yorumlamasını bu şekilde yapabiliyoruz. Saygılarımızla.

 • Merhabalar rüyamda 3 arkadaş geziyorduk ve bir sokağa girdik.2 arkadaşım önden gidiyordu bende en arkada idim.Sonra birden bire beyaz değil ama krem rengine yakın orta boy bir köpek birden bire saldırdı.İlk önce hayalarımdan (penis) sonrada bacağımdan ısırdı ama acıyı gerçekten hissettim.Sonra köpeğe bir tekme attım ve köpek yere düştü.Sonra kaçmaya başladım ve saklandım.Arka mı dönüp baktığımda köpek diğer arkadaşlarımı kovalıyordu.Sonra ben eve dönemeye çalılırken yolda başka bir arkadaşıma rastladım ve ona olanı biteni anlattım.Ve sonrada uyandım 😀 Acaba ne olabilir ki. Aydınlatırsanız çok ama çok sevinirim. Saygılar

 • herhangi bir kanama yoktu ama sadece acıyı hissettim.Sinek ısırması kadar küçük bir acıydı saygılar tekrardan

 • Merhabalar Sayın Atilla, beyaz köpek tabiri açık renkli köpeğe yorumlanmıştır, krem ya da sarımsı köpek de beyaz köpek tabiri altında ele alınabilir. Yani tanıdıklar arasından art niyetli kimse. Arkadaşlarınız veya yalnız olarak girip çıktığınız ortamlara dikkat etmenizi ve günahtan kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Saygılar.

 • merhaba ben rüyamda bi ara sokakta yürüyordum 4 siyah köpek gördüm korktum ve yolumu değiştirdim ardındn 1 beyaz köpek beni kovaladı ve ben bir eve saklandım köpeğin gitmesini beklerken kapıda bir siyah köpeğin beklediğini gördüm ve tekrar içeriye girdim pencereden dışarıya baktığımda dışarıda yüzlerce siyah köpek vardı ve kötü bir adam beni arıyordu o köpeklerde ona aitmiş korkunç bi rüyaydı nasıl yorumlayabiliriz?

 • merhabalar. Ruyamda siyah yavru ve sevimli bir köpek pesimi bırakmıyodu. Benı cok sevmıs nereye gıtsem gelıyodu. Bende onu sevmıstım ama kopektır nolur nolmaz dıye kacıyodum ama o yıne gelıp yanıma oturuyodu. Icten ıce cok sevıyodum. En sonunda eve gırdı ne demek acaba?

 • ruyamda arabanin carpmasi sonucu yarali ve yuzunun yarisi olmayan bir kopek goruyorum bu kopek gececegim yolun uzerinde duruyor yanindan gecmek uzereyken bana zarar verir dusuncesi ile biraz uzagindan gecerek kopegi seyrediyorum yolun diger tarafinda zincire bagli baska bir kopek var yarim yuzlu kopege dostu gibi yanasip birden yarim yuzlu kopegi kafasini tamamen agzina alip isirip yiyor diger kopek cok buyuk saskinllik ve hayal kiriligi ile yigilip oluyor….

 • merhabalar. rüyamda evde, bana ait olmayan, beyaz dişi bir köpeği seviyordum. o da elimi ve yüzümü yalıyordu. aynı zamanda ev köpeğiydi. yorumlarınızı bekliyorum, saygılarımla

 • Sayın admin Benim hatırladığım benden çok daha büyük (ben 1.70 boyundayım)iki siyah köpek uyanınca özellikle köpek cinslerini araştırdım fransız mastiff denilen cins köpekler bana zarar vermediler ancak bakışları ve aralarındaki boğuşmaları ürkütücüydü

  • Sayın Melis hanım, Size zarar vermediklerini belirtmişsiniz. Bunun için korkulacak bir şeyiniz olmadığını belirtmek isteriz. Ve aynı zamanda da siyah köpek yabancı kötü kimse anlamına geldiğinden insanlara dikkat etmenizi öneririz. Köpek rüyaları cins cins olarak değil tek tip tabir olunmuştur. Saygılarımızla.

 • hocam rüyamda çocuklarıma saldırmak üzere olan bir köpek taşlıyordum ve dönüp bana korkarak hırladı siyah ve beyaz karışımı bir köpekti çok etkilendim ? allaha emanet olu

 • admin
  10 Kasım 2012 saat 20:39
  Siyah köpek tanıdıklardan bir düşmana veya kötü niyetli birisine, beyaz köpek ise yabancı bir kimseye delalet etmektedir. Saldırmamışlarsa şayet, sizin arkanızdan iş çeviren fakat size zararı dokunmayan bir şeyle tabir olunabilir. Saygılarımızla.
  DEMİŞSİNİZ SAYIN ADMİN BANA VEYA ARKADAŞLARA VERDİĞİNİZ CEVAPTA GAYRİ İHTİYARİ BİR KARIŞIKLIK OLMUŞ TANIDIK DÜŞMAN HANGİ RENKTİR ? AYRICA CEVAP İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILAR

 • rüyamda gri yeşil karışımı büyük bir köpek gördüm.ilk başta korktum hırlıyordu.oda benden çekiniyordu,sonra çevremdekileri yalamaya başladı,korkum geçti,beni yalamaya çalışınca tiksindim uzaklaştım

 • Merhabalar. rüyamda sözlümün köpeğini gördüm, evimde yatıyordu onu okşuyordum. sonra sözlüm yanında biriyle gelip pencereleri kontrol ettirirken köpeği onun etrafında dolanıyordu ama sözlüm yüz vermiyordu, ben ise köpek beni sevsin istiyordum. sözlüm yüz vermeyince köpek ağladı bende ona üzülüp sarılarak ağladım. çok gerçekçiydi, uyanınca ne anlama geldiğini çözemedim. yardımcı olursanız sevinirim. Mutlu günler dilerim.

 • rüyamda büyük bir köpekten hem saklanıyor hem de kaçıyordum. sonra itfaiyeciler demir gibi bir şeye sarılıp kayarlar ya onun gibi bir delikten hiçbir yere tutunmadan atladım.ardımdan sevdiğim kız atladı ama onu sanki hava yukarı doğru itti ve düşmedi.

 • Sayın adminim merhabalar burda anlatmam mümkün olmayan bir rüyayı tam 4 kere gördüm. Sayfayı basından sonuna okudum köpekle ilgili görmüş olduğum rüyanın meali yok Çok rica etsem mail yoluyla rüyamı anlatmak istiyorum ulaşabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim saygılar.

 • binlerce kopek gordum rengarenk cok vahsilerdi her yanimi sarmslardi bir komsumdan yardim istedim korkup kacti..tek kacis yolu vardi fakat kosaarak kacmam mumkun degildi o korkuyla uyandim..nrden bole bir ruya grdm acaba.

 • genelde rüya cok az görürüm rüyamda kahverengi büyük kendime ayit olan köpek insan cok sevdigi köpekten korkabilirmi bakislari bile cok farkli geliyordu bana ürperiyordum artik ne olabilir sizce

 • Kardeşim ben burdaki rüya tabirlerine inanmıyorum.Çünkü 10 taneden 9 tanesi kötü tabirin.Ancak iyi olanlar ise köpek havalanıp havada ters takla atıp yanağına bir buse kondurursa eğleneceksin ancak fazla eğlenme düşman bakıyor eğlenirken falan oluyor iyi olanda o zaman hiç dışarı çıkmayalım.Böyle her taraftan düşman gelecek diye pısalım oturalım.Düşman zarar verecekı diye ilk tartıştığımız insanla kavgada çuval gibi kendimizi önüne atalım dayağı yiyelim o zaman.İnanmayın derim bence.Çünkü rüyada her zaman kötü olacak bir şey göreceksinizidir bu tabirlere bakarsak.

  • Bak Mert kardeşim, anlaşılan ergensin ama yine de birey sayıp yorumunu cevaplayalım. biz burada baazı siteler gibi kafadan sallama yorumlar ve tabirler yapmıyoruz, her konunun kaynağını tek tek gösterebiliriz bu bir.
   Köpek rüyasının genel anlamda iyiye çıkmadığı, kötü tabir edildiği konusunda tüm Müslüman rüya tabircileri hemfikirdir araştırabilirsin bu iki,
   Rüya tabirleri konusunda birazcık bilgin olsaydı iyiye çıkan binlerce rüya olduğunu da bilir, gelir köpek rüyası konusuna yazmazdın bu da üç.
   Şimdilik yeterli olur umarız…

 • rüyada beyaz küçük bir köpek üzerime saldırdı bacağımdan ısırdı kaval kemiğimin hafif derisi sıyrıldı ve kan göründü aynı köpek elimden ısırdı en son ben köpeğe teptim köpek yüksek bir yerden aşağı düştü ama sağlam teptim köpeğe havada uçtu aşağı düştü ama havlamaya devam etti.

  • Sayın Abdullah Bey beyaz köpek tanımadığınız bir düşman olarak tabir edilmiştir. Isırması ise bu düşmanın size vereceği bir sıkıntıya delalet eder. Ancak kan gördüğünüzü belirtmişsiniz, bazı kaynaklarda “kan görmek köpek rüyasını bozar” şeklinde bir bilgi de söz konusudur. Hayırlara gelsin diyoruz. Saygılarımızla.

 • merhaba,ben yürürken br köpeğin arkamdan geldiğini koştuğunu görmüstüm çıkış yktu eğer kosmazsam arkamdan gelip bna zarar verecegni bilerek br yol buldum can havliyle dar tellerin arasndan syrıldm daha snra eve gttm aileme olanı anlattm pencereden dsarı köpegn oldugu yere bktm daha büyük br köpek tilkiye benzer kulakları vardı bana saldıran köpeğin boynuna çökmüstü yani agzı boynundaydi.ölen köpek ise br insana saldırmştı aynı sekilde insanın boğaznda kanlar vardı.ve ölen köpegn oldugu yerde ck sayıda insan bogazndan kanlar akmış vaziytte yatıyordu..ck karısık br ruyaydı ALLAH hayırlara cıkarsn insallah bnada yardmcı olursanz sevnrm..

 • rüyamda 3-4 köpeğin etrafımda koşuşturduklarını görüyorum..gri ve siyah renk rottwailer lardan sanki bi araba garajı gibi bir yer açılıyorda ordan kaçarcasına etrafıma üşüşüyorlar..korktuğumu hatırlıyorum..ama ban bişiy yapmıyorlar..kendi aralarında koştururlarken ne oluyorsa bir karmaşa oluyor ve birinin ön sol patisi kırılıyor,bilekten ayrıldığını görüyorum..hayvan acıdan ses çıkaramaz bir vaziyette ayağını öne kaldırarak adeta bana gösteriyor.acıdığımı hatırlıyorum.sonra diğerlerininde senkronize bir şekilde uluduklarını görüyorum..önce biri sonra diğeri, dayanışma gibi..ne demek acaba..

  • Sayın Merter, bir canlıya (hayvan veya insan) yardım etmeniz gerekecek bir durumla karşılaşacak olabilirsiniz. O yardımı yaptığınızı herkes bilecek ve takdir edecektir. Rüyanız biraz karmaşık bir rüya olduğu için, tabir edilmesi biraz güç. Allah hayır getirsin diyoruz.

 • Merhabalar sayın admin.. Rüyamda mağara gibi bir yere girdik sözde bizim olan köpek korktuğu için bana sarılıyor,ben gitmesi için kovuyorum lakin bu sefer bana tırnaklarını geçiyor ve sonrasında korktuğu için beni ısırıyor. Bende can havline onu alıyorum ve uçurumdan yere çarpıyorum lakin ölmediğini biliyorum ama görmüyorum sonra bacagimdaki ısırıga bakıyorum kanıyordu canım yanıyordu.. Köpek siyahdı.. Cevaplarsaniz sevinirim bi hayli tedirgin oldum.. Rabbim hayırlara yazsın…

  • Merhabalar Serap Hanım, bir arkadaşınız ile beraber yaşayacağınız bir aksilik ya da tedirginlik olarak veya bir arkadaşınızdan size gelecek sıkıntı ve bu sıkıntıyı atlatmanız olarak tabir edilebilir. Ama bazı kaynaklarda da köpek rüyasında kan görülmüş ise eğer rüyanın bozulduğu, yani herhangi bir sıkıntının olmayacağı söylenmektedir. Tedirgin olmanızı gerektiren bir durum yok diye düşünüyoruz. Allah hayır getirsin. Saygılarımızla.

 • rüyamda bakıyordum uzun zamandır sanki köpek besliyormuşum ve o köpeği çok seviyordum ama kardeşimindi baktım köpek dişiymiş ve doğurmuş yavruları kardeşim başkasna verdim köpek konuştu bir anda ben sordum verelimmi yavruları ver dei aldım bizim köpeği veterinere kısırlık iğnesi yaptırmaya yolda giderken 3 akrabama rastlaım ama konuşmadık ilerledim birden uyandım

 • merhabalar.. rüyamda küçük bir köpek beni bacağımdan ısırıyordu ama dişlerini sımsıkı geçirmişti hiç bırakmayacak gibiydi . yanımda da amcam vardı onu hatırlıyorum. uyandığımda bağırdım bacagımın acısını hissettim gercek gibiydi.bu rüyanın anlamı nedir?

 • 10-12 tane kocaman kurt kopekleri toplasmis konusuyorlar bana bakiyorlar birden uzerime dogru bir tanesi kosuyo ve ustume atlamak icin zipliyo ama oyle buyukki at kadar sanki ben egiliyorum ustumden atlayip gidiyo sonra digerleri bana dogru kosuyo anlami nedir acaba tesekkurler

 • merhaba bn ruyamda kangal köpeğinin elimi ısırdığını felaket bır acı ama kanama olmadı buyuk bır korkuyla we acıyla uyandım anlamı nedır şimdiden teşekkrler

  • Fatma Hanım Allah hayır getirsin diyoruz. Kan görmüş olsanız rüyanız bozulurdu, ancak kan görmediğinizi belirtmişsiniz, köpek ısırması kötü niyetli kimseden gelen bir sıkıntı ile tabir edilmektedir. Allah’ a dua edin. Saygılarımızla

 • ben rüyamda arkadaşlarla park gibi biyerdeydim yanımda bir arkaşımla biz daha öndeydik sonra bi köpek çıktı beyaz ve büyük ben korkmayın kaçmayın falan dedim saldırmasın diye ama geride ki arkadaşlar kaçınca köpek de koştu bizim kaöacak yerimiz yoktu ve beni ısırdı elimden ben köpek le konuştum zarar verme sana bişey uapmıyoruz gibisinden ama sonra köşeyr baktığımda siyah büyük bir köpek daha vardı ve arkasında daha fazla onları görünce kaçmaya vaşladık duvardan atladık onlar kovaladı bu arada arkadaşlar da sinirlendim kurtarmadılar diye sonra biyer bulduk saklandık kurtulduk diye düşündük çay falan koyuyorum ben sonra suy dökmeyr gittiğimde bi siyah köpek koşarak geldi yine bende tepeye çıktım dolabın üstüne ve sosis yedim köpeğinde cabı çeksin diye ona verip kaçarım.diye ama öyle uyandım:.(

 • Merhabalar, rüyamda birisiyle tartıştım ve o kişinin beyaz küçük bi köpeği bana saldırdı. kolumu ısırdı, zor bıraktırdım. sonra bırakıp kaçtı. bende anneme bagırarak köpek ısırdı kanıyo dedim. annem “merak etme ondan bişey olmaz” demişti. kolumda kurumuş kan vardı. uyumadan önceki o gecede internetten tanımadığım birisiyle tartışmıştım. bu rüyayı bana yorumlarsanız çok sevinirim

 • Şunuda söyleyeyim. uyanınca kolumdaki o acıyı hissetmiştim.

 • rüyamda kahverengi ve yumuşacık tüyleri olan bi köpeği seviyordum sarılıyordum falan bu ne anlama geliyor

 • merhaba sayın admin..rüyamda bi bina girişinde kapidan giren ve elinde tasmalı 4 tane büyük kahverengi köpek bulunan adamın köpeklerden birini tutamayıp o köpeğin avucmdan ısırması ni gördüm..acı veya kan yoktu…( buaralar bi kaç arkadaşımin onerileriyle ve girişimleriyle yatırımda bulunmayı düşünüyorum..kararımı tam veremedim kafamı kurcalayan şeyler var…bu rüya bu duruma yorumlanabilir mi..yorumlar misiniz?) teşekkür ederim

 • rüyamda siyah ve sadece arka dişleri olan sakin bi köpek gördüm. birden bire beni kovalamaya basladı ve dizkapağımdan ısırdı kanamadı ama bir türlü ısırmayı bırakmadı. anlamını cok merak ediyorum şimdiden tesekkürler.

 • Merbaba kolay gelsin. Ruyamda sokakta yuruyorum birden siyah beyaz kocaman cok buyuk bir kopek havlayarak ustume cikiyor. Hareket edemiyorum kollarimi bacaklarimi isiriyor. Okadar canim yaniyor ki cigerlerim patlarcasina agliyorum. O sira esim geliyor kopekle aramiza giriyor ama kopek beni isirmaya devam ediyor agliyorum ama sesim cikmiyo. Esime onu kesmesini soyluyorum esim tam ellerini avuc icinden kesmeye basliyor ama kan gormuyorum. Kopek can havliyle popomu isiriyor okadar aci cektim ki anlatamam acidan sesim cikmiyordu. Esim yuzumu gormuyor sesim cikmadigi icin nekadar aci cektigimi anlamiyor. ne kadar aci cektigimi anlasin diye son bir nefes alip can havliyle ciglik attim bir kac kere. Meger gercektede ciglik atmisim. Sesime hem kendim hem esim uyandi. Uyandigimda kopegin isirdigi heryer aciyor ellerim ayaklarim uyusmustu. Bu arada esim isyerinde ortak arkadaslarimizla sorun yasiyor. Arkadaslarimiz tarafindan tabiri caizse sirtindan vuruldu ve esim isinden olabilir heran. Bu haberi aldigimin gecesinde gordum bu ruyayi . Yorumlarsaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler

 • meraba ruyamda yanımda tanımadıgım bır kısıyle otururken yanımızda uyuyan uysal bı kopegın bana dokunmasında rahatsız olup yere fırlattım ureme organı paramparca oldu acı ıcınde kıvranıyordu ben ne yaptım dıye uzulurken yanımdakı yabancı erkek oldurelım acı cekmesın dıyordu tesekkurler…

 • meraba normalde gündüz uyumak adetim olmadığı halde bugun üstüme üşüme geldğinden dolayı uzandıgımda uyuya kalmişim ve rüyamda para cekmek için bankaya gidiyorum indigim yer pek bankaya benzemiyordu daha cok ev gibi idi ve evin önünde uzanmış iki tane kangal cinsi bağlı köpek vardı yanımda iş arakadaslarımdan biri bana korkmadan gecmemi söyledi tereddütlede olsa gectiğim sırada köpeklerden bi tanesi baş parmaklarımda tutup yani ısırıp sanki gitmemi istemiyor gibi tutuu ve bırakmadı ve ben korku ile hiç ses cıkarmadan bekledim köpek uyuya kaldı ve koşarak kaçmaya baskladım yüksek kapı üzeri gibi sanırım bahce duvarı idi köpek benim kaçtıgımı gördü ve kovalamaya basladı ama o sırada uyandım bu rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum . ayrıca köpeklerden biri daha acık renkli diğeri ise daha siyahaçalıyordu rengi şimiddn teşekkürler.

 • önce ameliyathanede bana zarar veren birini ameliyatla parçalara ayırdım daha sonra bana bir köpek saldırmaya çalıştı o zorladıkça ben bıçakladım onuda parçalara ayırdım hemşireye bunları kaldırmasını syledim daha sonra çok yüksek bir binanın üzerine çıktım bu bina 50 katlı veya 100 katlı gibi çok yüksek ve direk çatısına çıktım ay ışığı üstümüzdeydi bina çok parlak bir bina daha sonra uzaktan üstüme doğru bir güvercin geldi normal bir güvercinin 10 katı daha büyük ben önce cekindim biraz kacmaya çalıştım ama o benim korkmamamı söyleyince elime aldım ve omuzuma koydum

 • meraba ruyamda önce beyaz köpek gördüm beyaz köpek gitti yerine siyah köpek geldi bunun bi anlamı var mı bide siyah köpek beni koruyordu yabancı larda

  • Merhabalar, beyaz köpek tanıdıklar arasından bir düşmana, siyah köpek yabancı bir düşmana tabir edilmektedir. Rüyanızı analiz edecek olursak tanıdık bir kimseden size gelecek art niyetli düşünceyi tanımadığınız bir kimse engelleyecek şeklinde söyleyebiliriz. Saygılarımızla. Allah hayır getirsin diyoruz.

 • rüyamda tan vakti dağlık bir yerdeydim. hiç ışık yoktu karanlıktı büyük ve gözleri kırmızı olan siyah bir köpek çevremde dolaşıyordu. Tek bir kişi hariç bu köpek herkese kesinlikle saldırıyormuş. Beni görünce nedense saldırmakla saldırmamak arasında kaldı.ben de fazla korkmuyordum. bir anda 3-4 siyah araba konvoy halinde geldi ve içinden yaşlı bir kadın indi ama yüzünü görmedim. köpek direk o kadının yanına gitti ve tek itaat ettiği kişi o kadındı.kadın köpeğin kulağına eğilerek benim için, benim adımı vererek bundan sonra ona da bana değer verdiğin gibi değer verecek ve onu koruyacaksın dedi. köpek anında yanıma koştu kafasını eğdi ve kendisini sevmemmi istedi.

 • Rüyamda sokakta gidiyorum her yerde köpek var ve beyaz hariç her renk ben giderken hepsi bana bakıyor diğer giden hiçbir insana bakmıyorlar sadece bana bakıyorlar.Köpekler sokakdaki insanlardan daha fazla.Hiç biri bir hareketlilik göstermeden sadece beni izliyorlr.Anlamını açıklarsanız sevinirim Şimdiden teşekkürler 🙂

 • rüyamda avimizin icinde bi köpek vardi ben korktuğum icin kaciyodum ama o beni sevmis gibiydi birakmiyodu pesimi

 • ryyamda kaybolan kedimi aradim bir suru ona benzeyen kediler buldum ama o deyildi sonra bebeyaz yavru kopek gordum cok guzeldi ismini koydum benim oldu

 • rüyamda 2 köpek bizim evin cevresnde duruyorllardı hep ve bn nasıl evin kapısının önüne gelince havlayıp yanıma glp snki ısırackmış gibi olup tekrar kaçıolardı ve bu arkdaşmla eve glrkn de oldu garip bir ruyaydı aydınlatırsanız sevinirim saygılar ..

 • Rüyamda arka ayakları üzerinde koşan bir köpek gördüm bu köpek bir erkek bebeği arabasından tutup kaçıyordu. sonra bebebği düşürüyordu bizde bebeği alıp kaçıyorduk ama köpek yine arka ayaklarının üzerinde bizi kovalıyordu. akşam saatleriydi hava karanlıktı.. eve girdik erkekler polise gittiler bebeği alıp ama köpek sürekli kapıda dolaşıyor içeri girmeye çalışıyordu evin kapısını kilitliyorduk ama sürekli açılıyordu.. kapıda 4 5 kilit olmasına rağmen bir türlü kapıları kilitleyemedik daha sonra da uyandım zaten ama çok etkisnde kaldm rüyanın. açıklayabilirmisiniz acaba

 • rüyamda bir yerde güçlü bir köpek bana saldırmaya çalışıyo ve orda başka bir köpek daha var ondan kaçmak için diğer köpeği önüne atıyorum o köpeği ısırıyor ve tekrar bana saldırmaya çalışıyor tekrar o köpeği önüne atıp kaçıyorum ve o köpeği parçalıyo ama ölmüyo sonra bir yere kaçıyorum ve orda benim için yaralanan köpeğe üzülüyorum onu alıyorum ve bi yere saklıyorum ve köpek bana bişeyler söylüyor rüyadan uyanıyorum… yorumlarsanız çok teşekkür ederim

 • rüyammda tek gözle ve gözleri yeşil bi köpek grduum.once ustme gelyo sandım sonra baska yere gttı. ustme gelyodu ama bnı koruyan bısey wardı sankı cok korkmuyordum bırının benı korudugundan emın olmadım için….. teskkr ederımm..

 • bende kahve rengi yorksher tred gördüm çok tatlıydı onu almak için bi admla açık arttırmaya girdim o adm alıodu ama nasıl odücem die düşünüyodum ama o köpeği alamadım die çoooooooook ağlamıştım yha

 • rüyamda bir sürü köpek beni kovalıyrdu. sonra tam biri beni ısıracaktı yo oldular ve biri gelip benle anneme kurşun sıktı ve kurşun bana isabet etti ama bir yerim kanamadı yorumlayın lütfn

 • Merhaba, rüyamda avrupayi bir bütikte beyaz büyük saldirgan bir köpek gördüm. Etraftaki herkese musallat olup saldırdı, ürktüm fakat yanıma geldi uysaldi ve kendini sevdirmek için yanaştı, sevdim de. Sabaha karşı gördüm bu rüyayı. Yorumlarınizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 • 4 köpek wardl zincirlenMis araslnda benim köpegm wardl nOrmaldE köpegm yokta rùyada warms diGer 3 ù oNu almamam ici sùrekLi saldlrmaya cALlslp zincirin getirebildgi yere KAdar atlaylp duruyolardl köpegme ulasamamak beni cok ùzdù bunun bi anlaml warml?

 • Rüyamda köpekten kaçıyodum sonra beni bi yerde yakaladı ve ben hemen orda çömeldim sonra köpek bana havlamaya başladı. yorumlarınızı bekliyorum

 • Rüyamda yanımda siyah alaca renkli bir köpek vardı.ve bana düşmalık eden (tanımadığım) birinin köpeğiyle döğüşüyordu ve boğuşmadan sonra benim köpek galip geldi.Rüyaları hayra yormak gerekir ancak bunun ne alama geldiğini çok merak ettim.

 • rüyamda birkaç köpeğin etrafımda toplandığını fakat saldırmadığını gördüm acaba ne anlama geliyor

 • ben rüyamda hoşladım ve hiç konuşmadım kızı gördüm rüyamda kız birden bana doğru koştu ve ekmek almaya geldi bende o sırada elimdeki ekmekmeği ona uzattım o kişi benim ekmekmeğimden bir ıstırık aldı ve gülüştük

 • Benim ruyamda ben cogu zaman ruya gormem yada görüyorum da ben hatirlamiyorum ama bu akşam ben kanal suyunun içindeyim ileriden suyun içinden 3#4tane saldirgan kopekten 1tanesi yanima geliynr salirmak amacli ama ben su atar gibi yapip knrkutuyorum tam saldiracak babam sabah namazina kaldiriyor beni ruya gormemek veya hatirlamamak ne anlama gelir acaba Saygılar

 • tanımadığım bir evin önünde ayaklarım önde oturarak ilerliyorum.aklıma köpek geliyor.hemen sol tarafıma bakarak ilerlerken yavru bir köpek görüyorum az daha ilerledikten sonra normal büyüklükte bir köpek görüyorum tasmalı havlamıyor onu gördükten sonra tekrar geri geri gidiyorum.hepsi bu

 • Merhaba. Rüyamda 2 ya da 3 tane iri siyah saldırgan köpek gördüm beni kovalıyorlardı ama ben onlardan kaçıp bir yere saklanıyordum daha sonra farkında olmadığı için kardeşim geliyordu ve geldiğinde köpeklerden birisi onu ısırıyordu ve tekrar bana bakıp alay eder gibi gülümsüyordu ağzı falan kan olmuştu sonra da sakinleşiyorlardı bende zaten uyandım. Gercekten tehlikeli bir rüya bu yüzden arastırdım istediğim sonucu alamayınca bir de size danışmak istedim şimdiden teşekkür ederim..

 • Sevgili Admin hayirli cumalar herkese
  Ben ruyamda biraz kirli beyaz bir kopegin beni kovaladigini gordum. O sirada sokaktaki apartmanlardabbirinde bir kadin yukaridan asagiya leyenin icinde kopege yemek atti. O arada ben sankikopekmisim ve kulagimda fazla parcalar varmis gibi 2-3hamlede koparttim attim.. ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim. Saygilarimla

 • Rüyamda bir köpeğin beni kovaladığını gördüm. Fakat beni yakalayamadı. ondan önce marketten bir şeyler alıp ( aldığım şeyler çikolata, meyve suyu ) sahile inmeyi düşünüyordum. ondan sonra köpek kovalamaya başladı ne anlama geliyor. Yorumlarınız için şimdiden teşekürler.

 • Merhabalar, Dun gece ruyamda esimi terk ettigimi ve esimin yaninda bir erkek cocugu ve K9 Kurt kopegi vardi. Kurt kopegi arkamdan kosarak beni durduruyor. Beni yere oturtup dizlerimin uzerine cikip on patileriyle bana simsiki sariliyor ve basini omzuma yaslayip tum bedenimi kaplarcasina simsiki sariliyor. İnternette arastiyorum ama ruyada kopegin bir insana sarildigi ile ilgili hic bir ruya tabiri yok..

 • Ruyamda birsürü köpek parkta uluyordu ve abimde onlara top atti bunla oynayin die

 • Merhabalar

  biz yeni ev aldık ve rüyamda bu evin içinde siyah köpek gördüm ama köpek büyük ve biraz kurt’ a benziyordu. hiç havlamadı ve sessizdi sadece gözlerinin içine baktım bir süre sonra hangi odaya girdiysem o oda da yanımda bulunuyordu. sadece evin salonuna saklandığımda köpeği görememiştim rüyada hem köpekten korkuyordum hem de içimde cesaret olduğunun farkına vardım köpekten hiç kaçmadım sadece evin içinde yürüyerek odalarda saklanmaya çalıştım ve rüyadan korkarak uyandım.

  şimdiden teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

Reklam
Sosyalde Biz
Sosyal Beğeni