Reklam

İslami rüya yorumu kaynaklarında rüyada pirinç görmek zahmet ve meşakkat sonucu elde edilen kazanç olarak tabir edilmiştir. Pişmiş pirinç görmek ticaret ve esnaflık olarak yorumlanmıştır.
Ekininden pirinç topladığını gören kimse için bereket vardır.

Ebu Said-ul Vaaz demiştir ki: Bir kimse rüyasında pirinç görürse meşakkat ve zorlukla elde edeceği mal topluluğu olarak yorumlanır. Pirinç pilavı pişirdiğini görmek malının artacağına delalettir. Pirinci hasat ettiğini ve kabuğundan ayırdığını gören kimse malını değerlendirmek, kıymetini arttırmak için çalışır.
Rüyada pirinç pilavı yemek iyiye delalettir.
Rüyada pirinç pilavı yapmak karmaşık bir olayı çözümlemeye işarettir. Rüyada birisine pirinç pilavı verdiğini gören kimse yoksulları sevindirir.
Rüyada pirinç pilavı yemek, aklınızda soru işareti bırakan bir mesele veya meselelerin üzerine gideceğinize, o olayı çözümleyene kadar uğraşmanıza yorumlanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yedi × 9 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam

Sosyalde Biz

Facebook Sayfamız

Sosyal Beğeni